BrainHub

На базі Медіацентру Україна – Укрінформ працює майданчик для дискусій BrainHub. Це головна платформа України для інтелектуальних дискусій, яка об’єднує експертів державного і громадського сектору навколо питань післявоєнного відновлення України.

У рамках BrainHub народжуються кращі ідеї, які лягають в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо.

Дискусійна платформа BrainHub – це можливість надати широке медіапокриття ключовим меседжам та ідеям учасників дискусій, які проходять у рамках платформи.

Медіацентр Україна – Укрінформ запрошує експертів приєднуватися до подій, які відбуваються в рамках BrainHub. Кожен захід супроводжуватиметься синхронним перекладом англійською мовою, онлайн-трансляцією, подальшими новинами за результатом дискусії, які будуть поширені серед понад 500 українських і закордонних медіа.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Цей сайт розроблений та оновлюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Всі опубліковані матеріали є відповідальністю Медіа Центру Україна та не обов’язково відображають точку зору Європейського Союзу.