Олександр Хорунжий, пресофіцер ДСНС України, Медіацентр Україна – Укрінформ
13 Квітня, 2023, 14:59

Близько семи тисяч рятувальників ДСНС будуть залучені до забезпечення безпеки на Великдень – Олександр Хорунжий

В системі ДСНС на чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч осіб особового складу і понад 2 тисячі одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки, які готові до дій за призначенням.

На цьому наголосив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«У разі ускладнення ситуації ми будемо посилювати силами та засобами підрозділів ДСНС до 13 тисяч особового складу та до 3 тисяч одиниць техніки. Якщо, наприклад, брати Київську область, то на чергуванні перебуватиме понад 420 осіб та понад 100 одиниць техніки. І звичайно створені резерви», – зазначив він.

Олександр Хорунжий також зауважив, що відбуватиметься чергування оперативних мобільних групи з числа керівного складу. Буде організована саме цілодобова робота таких груп.

«З органами влади в нас на всіх рівнях організована взаємодія і щодо виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, небезпечних подій. Відпрацьовано оперативні плани на об’єкти проведення святкових заходів та культових споруд. Здійснено перевірку джерел протипожежного водопостачання в районах їхнього розташування. В цілому органи управління та формування ДСНС готові до виконання завдань за призначенням, в тому числі під час святкування Великодня».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini