15 Лютого, 2023, 15:11

Близько 90-95% ремонтів військової техніки наші співробітники виконують безпосередньо на лінії фронту — речниця «Укроборонпрому»

Абсолютна більшість ремонтних робіт військової техніки відбувається безпосередньо на «нулі», але деякі машини потребують транспортування до виробничих майданчиків. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила речниця державного концерну «Укроборонпром» Наталія Сад.

«Здебільшого виїзні ремонтні бригади, які складаються зі співробітників наших підприємств, прибувають на лінію зіткнення в координації з військовими тих чи інших підрозділів. Вони оглядають машини, вони їх ремонтують на місцях. Як пояснювали мені наші співробітники, рекорд був шість машин на добу. Це легкої чи середньої складності пошкодження, які вони змогли усунути безпосередньо на місцях. Це зручно — машину не треба транспортувати, вона дуже швидко повертається до боєздатного стану у підрозділі. Якщо машина важка, її тягачами відправляють на виробничий майданчик, і там з нею вже продовжують чаклувати», — розповіла Сад.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini