24 Жовтня, 2023, 18:33

Близько 80% громадян Ізраїля підтримували Україну у війні 

Ізраїльські громадяни підтримують Україну з перших днів війни, яку розв’язала росія.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«І до цього масштабного теракту в Ізраїлі ми проводили опитування громадської думки, ми знаємо що близько 80% громадян Ізраїля активно чи пасивно підтримували Україну в її війні», – зазначив він.

Водночас Євген Корнійчук висловив думку, що в контексті останніх подій в Ізраїлі, більш проукраїнськи налаштованим будуть не тільки громадяни та ізраїльське суспільство, але й ізраїльський уряд.

«Оскільки абсолютно об’єктивно видно позицію російської федерації, яка висловилася на підтримку ХАМАСу неодноразово і запропонувала своє посередництво, і, власне кажучи, всіх іранських проксі, які проявилися в цій війні і в цьому масштабному теракті проти ізраїльської держави. На жаль, ми не є близькими до розв’язки і цих подій, оскільки є загроза і з півночі, з Лівану від «Хезболли», є загроза з території Сирії, є загроза з території Ємену, тобто є певні осередки напруги, які іранські проксі використовують проти Ізраїля. І абсолютно очевидно, що ми маємо спільного ворога, і ми маємо бути більш консолідовані спільно з народом Ізраїля проти наших ворогів і бути націленими на допомогу один одному», – пояснив Євген Корнійчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini