Брифінг: «RAZOM сильніші»: підтримка громадянського суспільства під час війни
11 Травня, 2023, 14:03

З моменту повномасштабного вторгнення Фонд «Razom for Ukraine» передав українським волонтерам 4,9 млн доларів

Допомогу отримали майже 130 громадських організацій, об’єднаних програмою «Razom Relief». Про співпрацю з фондом на брифінгу в Медіацентрі Україна Львів розповів Максим Бурцев – засновник благодійного фонду «Волонтерська» з Харкова.

“Наша організація з’явилася у березні 2022. Великі фонди нам зазвичай відмовляли. По-перше, ми були дуже молодою організацією і не мали досвіду, якого вимагали донори. Крім того, проєкти розглядалися дуже довго. Коли ми звернулися до “Razom for Ukraine” я був приємно вражений швидкістю прийняття рішень і готовністю нас підтримати”, –  розповів Максим Бурцев.

У Львові 12-13 травня Фонд “Razom for Ukraine” проводить форум для представників понад 60 доброчинних організацій зі всієї України.

“Ми не лише хочемо давати гранти, ми хочемо, щоб громадські організації розвивали партнерські стосунки. Це буде нагода познайомити їх між собою. Наприклад, щоб можна було реалізувати спільні проєкти організацій зі Сходу і Заходу країни. Також це буде важливим місцем для обміну досвідом. Наша мета створити не лише мережу, а спільноту громадських організацій,” – зазначила директорка програми «Razom Relief» фонду «RAZOM» Анна Соловей.

Фонд «Razom for Ukraine» співпрацює з громадським організаціям та фондами, які надають гуманітарну підтримку людям на деокупованих територіях та ВПО. Йдеться про допомогу забезпечення генераторами, медициною, будівельними матеріалами, психологічну підтримку та ін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini