Фото Медіацентр Україна – Одеса: Руслана Паробецька – координаторка ініціативи Save Business Now, Віталій Федорів – заступник міського голови Івано-Франківська
29 Серпня, 2023, 21:57

Близько 50 компаній, серед яких “Телебачення Торонто”, переїхали до Івано-Франківська під час війни – координаторка Save Business Now

Проблема релокації бізнесу стала однією з ключових під час війни. Як це питання вирішували українські компанії на онлайн-брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла представниця ініціативи Save Business Now Руслана Паробецька.

Протягом першого року діяльності, проєкт отримав понад 360 запитів щодо релокації бізнесу. Зокрема до Івано-Франківська переїхало близько 50 компаній, 12 з яких були розміщені у центрі “Промприлад.Реновація”.

“Ми працювали з різними кейсами. Серед найвідоміших – медіа “Телебачення Торонто”, компанія з виробництва шкіряного одягу, у якому виступала Мадонна та навіть Запорізький завод кольорових металів. Також були підприємства поменше, такі як виробники поліетилену та зубних паст, стоматологія тощо. Велика кількість компаній вже повернулись до своїх основних місць базування, але багато залишаються. Наразі бізнес-спільнота нараховує понад 600 людей”, – розказала Руслана Паробецька.

Координаторка додала, що проєкт організував близько сорока подій для знайомства і  нетворкінгу підприємців. Крім того, ініціатива вийшла на міжнародний рівень налагодивши взаємодію з каліфорнійським університетом Берклі, де вже організовано курс по підприємництву для українських бізнесменів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini