28 Грудня, 2023, 12:51

Близько 30 тисяч правоохоронців забезпечуватимуть правопорядок в країні на новорічні свята – Нацполіція

Національна поліція в цілому готова до забезпечення охорони публічного порядку та  безпеки на новорічні свята.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив начальник Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Максим Ахрамєєв.

«Забезпечувати будуть по всій державі близько 20 тисяч поліцейських, а в цілому близько 30 тисяч правоохоронців, включаючи правоохоронців Національної гвардії, військову службу правопорядку, громадські формування та добровольців», – пояснив він.

Крім того, зазначив Максим Ахрамєєв, на автошляхах будуть також посилені наряди правоохоронців, і застеріг водіїв, що не потрібно сідати за кермо напідпитку. 

«Також будуть посилені наряди на автошляхах нашої країни. Ми розуміємо, що більшість громадян будуть виїжджати з міст для відвідування родичів, батьків або в цілому святкувати за межами міст ці свята. Тому ми також передбачаємо певну кількість екіпажів для того, щоб вони забезпечували безпеку дорожнього руху та надавали допомогу громадянам. Тому звертаюсь, шановні водії, не потрібно сідати за кермо в стані алкогольного сп’яніння, наркотичного чи під дією лікарських засобів. За це передбачена відповідальність. І також пам’ятайте, що ви є учасником дорожнього руху, і у вас є також відповідальність перед іншими учасниками», – наголосив він.

Крім того, Максим Ахрамєєв додав, що передбачені додаткові слідчо-оперативні групи, вибухотехнічні групи і резерв поліції особливого призначення для швидкого реагування на надзвичайні події.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini