22 Серпня, 2023, 14:43

Благодійність замість квітів: на День знань львівські освітяни заохочують не витрачати кошти на букети квітів, а переказати їх на доброчинність

Пожертви підуть на реабілітаційний центр “Unbroken Kids”, де надають допомогу дітям, постраждалим від війни.

“Ми просимо всіх долучитися до цієї акції. І цього року у Львові ми хочемо дуже багато говорити з нашими дітками про інклюзивність та доступність. Це буде і темою першого уроку в школах Львова. Він називатиметься “Незламний урок”. Ми будемо вчитися і дізнаватися, як треба говорити з хлопцями й дівчатами, які постраждали під час війни, які втратили кінцівки чи пересуваються на візках. Тому що дуже часто ми не знаємо, як це робити правильно”, – зазначив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів керівник міського управління освіти Андрій Закалюк.

Близько восьми тисяч дітей цього року вперше сядуть за парти львівських шкіл. Це майже стільки ж першачків, як і минулого року.

“Різниця у 300 дітей у порівнянні з минулим роком. Кожен навчальний заклад вирішуватиме, який формат програми застосувати. Але ми наполягаємо, щоб молодша школа вчилася офлайн. Рішення про зміни в програмі старшокласників приймає кожен заклад окремо. Це залежить від можливостей забезпечити сховищем наявну кількість учнів”, – пояснив Закалюк.

Впродовж літа у Львові на ремонти сховищ витратили 10 млн грн. В міському управлінні освіти запевняють, що кожна школа міста має укриття. А також готові алгоритми дій, що робити під час загрози безпеки учнів і як комунікувати в цьому питанні з батьками.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini