Представник американського благодійного фонду Help Heroes Of Ukraine Юрій Шпіцер, Медіацентр Україна
Представник американського благодійного фонду Help Heroes Of Ukraine Юрій Шпіцер, Медіацентр Україна
25 Серпня, 2022, 15:22

Благодійники із Help Heroes Of Ukraine передали тканину натівського зразка для пошиття форми українським військовим

Американський благодійний фонд Help Heroes Of Ukraine передав Львівській міській раді тканину для пошиття військової форми. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна представник американського благодійного фонду Help Heroes Of Ukraine Юрій Шпіцер.

«Ми закупили 13 тисяч квадратних метрів тканини. Частину ми передали Львівській міській раді для пошиття уніформи у Львові. Це тканина натівського зразка, вона використовується в одностроях натівського зразка. Маємо надію, що буде служити гарно нашим захисникам», —  зазначив Шпіцер.

У Львівській міській раді кажуть, що із цієї тканини планують пошити 1100 форм для українських військових. Тим часом,  військові вже отримують те, що їм встигли виготовити.

«Отримали 6362 квадратних метрів, але оскільки за нашими стандартами ми рахуємо в погонних метрах, то це 4241 метр погонний, з яких можна буде виготовити 1100 форм. Зараз вже всі розміри від частин взяті, запущені в  роботу і вже практично половина виготовлена і надходить до військових частин», —  розповіла  керівниця департаменту фінансової політики Львівської міської ради Вікторія Довжик.

«Ми отримали на сьогодні 483 комплекти, які буквально завтра виїжджають туди до наших підрозділів», — сказав начальник речової служби 125 бригади ТрО ЗСУ Олександр Хорошун.

Help Heroes Of Ukraine – американський благодійний фонд, створений в США у перші дні повномасштабного вторгнення росії. Його заснували українці, які проживають в Чикаго.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini