8 Липня, 2022, 12:31

Благодійна акція «Війна очима дітей»: 12 дитячих малюнків продадуть в Ірландії, виручені кошти скерують на потреби ЗСУ

Благодійна акція «Війна очима дітей» відбулась у Львові. Діти із різних міст: Києва, Маріуполя, Попасної та інших, на полотні зображали свої враження про війну в Україні. Частину робіт автори та організатори презентували під час брифінгу у Медіацентрі Україна. 

12 малюнків вже за два тижні опиняться в арт-галереї міста Слайго в Ірландії. Малюнки дітей продадуть на аукціоні, а виручені кошти скерують на закупівлю специфічних медичних препаратів, медичних засобів та хірургічного обладнання для військовослужбовців ЗСУ. Закуповуватимуть ліки та усе необхідне також в Ірландії. 

«Ми хотіли допомогти з організацією закупівлі, а також показати світові переживання дітей які постраждали через російську агресію», — розповіла Інна Мельниченко, організаторка проєкту.  

«Діти малювали не війну, а свої переживання, пов’язані з нею. Я спостерігала за хлопцем який дуже акуратно промальовував вогонь. А коли спиталась в нього, довідалась що його будинок згорів і йому нема куди вертатись», — зауважила Марія Саквук, провідний спеціаліст управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. 

Захід відбувся за підтримки мерії Слайго та українського благодійного фонду «Поруч». Організатори заходу – гуманітарна місія «Rapid response Ukraine» та Львівська міська рада.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini