21 Квітня, 2022, 16:52

Біля Мангуша окупанти проводять масові захоронення вбитих маріупольців, приховуючи свої масштабні воєнні злочини, – мер Бойченко

В районі Окружної дороги міста Мангуш, за заправкою та старим кладовищем російські окупанти вирили величезний рів та проводять там масові поховання вбитих мирних мешканців Маріуполя, намагаючись приховати вчинені воєнні злочини та їхній масштаб.

Про це на брифінгу в Медіацентрі «Україна» (Київ) повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

За підрахунками мера, внаслідок бомбардувань, обстрілів та блокади Маріуполя російською армією загинули щонайменше 20 тисяч мирних мешканців.

«Останніми днями ми отримали багато повідомлень про те, що тіла загиблих стали зникати з вулиць Маріуполя. Цю інформацію нам надають мешканці міста, хоча це дуже, дуже небезпечно. Російські окупанти проводять зачистку своїх воєнних злочинів, ховають їх. Ми вже знайшли, куди вони їх ховають.  Є місце масового поховання, його виявлено в районі окружної дороги міста Мангуш, за заправкою та старим кладовищем. Там у полі є рів протяжністю 30 метрів, туди вантажівками привозять та скидають тіла маріупольців, яких вони вбили у нашому місті», – сказав Бойченко.