9 Лютого, 2023, 15:04

Більшість парафій московського патріархату в Україні не поминають кирила за богослужінням, вимагають розірвати зв’язки та засудити руський мир – священник ПЦУ

Багато священників московського патріархату в Україні засуджують російську агресію і патріарха кирила. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив священник ПЦУ, ректор Православного Університету Святої Софії-Премудрості Георгій Коваленко.

“Ще навесні був лист 400 з чимось священників московського патріархату до східних патріархів, до Вселенського і інших древніх патріархів з вимогою засудити руський мір як єресь та здійснити суд над московським патріархом за його підтримку війни. Так само постійно лунають заяви від частини духовенства. Ми знаємо, що абсолютна більшість парафій московського патріархату в Україні зараз не поминають московського патріарха за богослужінням і в принципі вимагають від свого єпископату реально розірвати зв’язки з москвою і засудити офіційно московського патріарха. Очільники московського патріархату цього не роблять, але на рівні духовенства такі заяви, засудження війни і участі в цьому московського патріархату в росії лунають постійно. Ми це бачимо і вітаємо”, – повідомив священник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini