Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики, Медіацентр Україна - Укрінформ
Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики, Медіацентр Україна - Укрінформ
3 Лютого, 2023, 17:07

Більшість оштрафованих «Обленерго» далеко від лінії фронту: не можна працювати абияк, списуючи на війну — Центр досліджень енергетики

За останній час Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала кілька «Обленерго». Такі рішення прокоментував під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

«Я підтримую тиск регулятора, тому що багато „Обленерго“ просто спустивши рукави підійшли до питання створення, утримання графіків, чіткості роботи з переключенням під час реалізації графіків. Якщо вони самі не зрозуміли, наскільки це важливе питання для людей, перш за все, тому що вони таким чином роблять непередбачуваною ситуацію, яка насправді є передбачуваною. Якщо через те, що „Облегерно“, вибачте, полінувалося правильно скласти графік — і церез це людей позачергово відключають, це провина конкретного „Обленерго“. Тому, на мою думку, тут дії регулятора абсолютно виправдані. Учасники ринку мають відчувати, що за ними є контроль. І що працювати абияк списуючи на те, що в нас війна і проблеми… Особливо — більшість цих оштрафованих „Обленегро“ дуже далеко від лінії фронту. Тому — працюйте, хлопці. Вже є відгуки від людей, що в перших оштрафованих „Обленерго“ ситуація змінилася і графіки покращуються в якості», — зазначив Харченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini