Фото з відкритих джерел
23 Листопада, 2022, 13:02

Більше половини довоєнної кількості населення зараз перебуває на Миколаївщині, щодня повертається понад 500 людей – голова ОВА Віталій Кім

Наразі в Миколаївській області перебуває більше половини кількості населення, яке мешкало там до початку повномасштабної війни. Люди повертаються до регіону щодня. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

“До 24 лютого на території Миколаївської області проживало приблизно 1 200 000 осіб. На зараз цифра – більше ніж 600 тисяч. Тобто люди повертаються і зараз більш ніж половина вже в регіоні. На постійній основі впродовж всього часу з 24 лютого у нас працювали евакуаційні автобуси. Більше ніж три місяці вони не заповнюються – навіть один. У нас ця програма є, але виїжджають одиниці. 500+ людей повертаються щодня зараз до Миколаївської області”, – повідомив Кім. 

Голова Миколаївської ОВА зазначив, що область готова прийняти людей, які можуть евакуюватися з Херсонщини.

“Що стосується Херсонської області, там питання трохи інше, тому що люди пробули більше ніж вісім місяців під окупацією. Там точно буде якась кількість людей, яка буде хотіти виїхати. Крім цього, за останні дні по Херсону та правому берегу Дніпра регулярно йдуть обстріли РСЗВ та артилерією, є людські жертви. Питання евакуації буде забезпечувати Херсонська військова адміністрація, ми допоможемо. Ми готові приймати людей, надавати автобуси”, – заявив Віталій Кім. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini