Чісі Мюллер старша координаторка з питань захисту Представництва МОМ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Чісі Мюллер старша координаторка з питань захисту Представництва МОМ, Медіацентр Україна-Укрінформ
2 Грудня, 2022, 14:16

Більше 300 тисяч українців з 1991 року та понад 46 тисяч з 2019 по 2022 рік постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми, – Міжнародна організація з міграції

За тридцять один рік понад 300 тисяч українців постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми, лише за останні два роки таких осіб — понад 46 тисяч. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповіла старша координаторка з питань захисту Представництва МОМ в Україні Чісі Мюллер.

«Згідно оцінок, з 1991 року більше 300 тисяч українців постраждали від проблем, пов’язаних із торгівлею людьми. Ми також знаємо, що з 2019 по 2022 рік більше 46 тисяч українців опинилися у ситуаціях, пов’язаних із торгівлею людьми — трудова та сексуальна експлуатація призвели до того, що українці опинялися у сучасному рабстві, у останній період у Польші та рф, а також в Україні», — заявила Мюллер.

Експертка додала, що вразливою категорією людей, чия поведінка може призвести до потрапляння у сучасне рабство, є молодь.

«Ми з’ясували, що 15% української молоді 15-22 років прийняли би пропозиції від незнайомих людей щодо переїзду у нові місця. Це дуже ризикова поведінка. Тому ми розробили онлайн-гру, під час якої діти та молодь можуть вивчити основні трюки, які використовуються злочинцями, що займаються торгівлею людьми», — зазначила Мюллер.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini