8 Червня, 2023, 13:52

Більше 260 спортсменів представлятимуть Україну на Європейських Іграх-2023 у Кракові

Зі Львівщини у склад національної збірної потрапило 18 осіб. Найбільше представництво область матиме у кульовій стрільбі – 4 особи. Загалом у Кракові змагатимуться понад 7 тис. спортсменів із 48 країн світу. Росіян і білорусів на головних змаганнях Європи не буде. Завдяки рішучості польської сторони представників країн агресорів до участі в Європейських Іграх не допустили”, – зазначив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Роман Хім’як, керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА.

“Підготовка в умовах війни мала свої особливості. І можна прогнозувати зріст медійної уваги до наших спортсменів. Але ніяких пільг через війну ні від суперників, ні від суддів не буде. Тому ми не будемо розслаблялись. Після активної підготовки наші спортсмени налаштовані на боротьбу і перемогу”, – зазначив Віталій Тарнакін, заслужений тренер України, тренер кількох спортсменів, що змагатимуться на Іграх.

Європейські ігри у Кракові   розпочнуться 21 червня і триватимуть по 2 липня. Змагання відбуватимуться з 29 видів спорту. Це вже втретє проведуть загальноєвропейські змагання такого рівня. На минулій Європіаді українська збірна виборола 52 нагороди і посіла третє місце у медальному заліку.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini