Вадим Денисенко, радник Міністра внутрішніх справ України, виконавчий директор Українського Інституту майбутнього у Медіацентрі Україна, 4 липня
4 Липня, 2022, 14:07

Білорусь найближчим часом нападати не наважиться, однак лукашенко щось пообіцяв путіну — Український Інститут майбутнього

Найближчим часом наступу з білорусі не буде, адже там немає необхідної концентрації військ. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів радник Міністра внутрішніх справ та виконавчий директор Українського Інституту майбутнього Вадим Денисенко. За його словами, українська розвідка постійно відслідковує ситуацію у сусідній країні. 

«Поки що говорити про загрози зі сторони білорусі ми не можемо. Хоча вчорашній виступ лукашенка, де говорить про те, що у білорусі і росії єдина армія, у них один мозок: свідчить лише про одне, що лукашенко сильно наляканий. Видається, що він щось пообіцяв путіну. Але поки що лукашенко продовжує петляти», — заявив Вадим Денисенко.

За його словами, стримує лукашенка і те, що 80% білорусів не підтримують війну, а 60% узагалі проти використання території білорусі, як плацдарму для російського вторгнення. 

«Зараз ті мобілізаційні навчання, які проходять у білорусі, не несуть загрози для нас. Бо це такі навчання, що розсилається повістка, людина повинна прийти і показатися, потім її відпускають», — розповів директор Українського Інституту майбутнього.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini