8 Листопада, 2023, 14:51

Безкоштовний огляд терапевта, УЗД та кардіограма: в Одеському регіоні запрацювала програма “Благодійний лікар”для переселенців

З листопада «Міжнародний благодійний фонд «Ваше місто» запустив новий медичний проєкт для вимушених переселенців, які мешкають в Одесі та в регіоні. 

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів засновник фонду Ігор Федін.

“Завдяки програмі “Благодійний лікар” переселенці зможуть пройти безкоштовний огляд у лікаря-терапевта і зробити кардіограму та ультразвукове дослідження. Надалі, список безоплатних процедур буде розширюватися”, – зазначив Федін.

Волонтери стверджують, що вимушена зміна місця проживання для багатьох внутрішньо переміщених осіб призвела до розриву контактів з їхніми сімейними лікарями. Тому проєкт “Благодійний лікар” надає їм можливість отримати процедуру та огляд безкоштовно та без підписання декларації з лікарем. 

Команда фонду понад пів року працювала над отриманням медичної ліцензії і отримала її першою серед неурядових організацій півдня України після початку повномасштабного вторгнення. 

Реалізація проєкту стала можливою завдяки допомозі партнерів з міжнародної неурядової організації German Doctors. До кінця року цей напрям працюватиме виключно задля потреб внутрішньо-переміщених осіб.

Організатори зазначили, що їхній фонд працює з початку 2022 року, і за цей період він надав допомогу понад 50 тисячам українців, здебільшого вимушеним переселенцям. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini