20 Липня, 2023, 18:32

Безкоштовні курси з англійської і 3D моделювання – у Львові запустили низку громадських ініціатив для молоді

Окрім освітніх програми, йдеться також про допомогу підліткам, які переїхали до Львова через війну, зазначають в мережі  молодіжних просторів ТВОРИ! 

“Наука вражає”  – це комплексна навчальна програма зі STEAM освіти у двох напрямках – природничому та інженерному. Ми набрали 2 групи по 20 учасників віком від 12 до 18 років. В рамках програми передбачаються безплатні заняття з робототехніки, 3D моделювання і курси з англійської мови”, – розповіла Анастасія Мартинюк керівниця Lviv Open Lab з мережі молодіжних просторів ТВОРИ! 

“Зараз триває розгляд заявок на проект “Банк Ідей”. Він передбачає розподіл майже 500 тис. грн  серед 10 команд з 14 областей України. В рамках проекту Upshift можна подати індивідуальний проект. Якщо ідею затвердять – ментори МолоДвіжЦентру допоможуть її реалізувати. Переважно це ініціативи, що стосуються ментального та фізичного відновлення громади”, – зазначив на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Роман Цудний, керівник МолоДвіжЦентру з мережі молодіжних просторів ТВОРИ! 

У Львівській області, завдяки міжнародним партнерам, від початку року вдалося підтримати понад 35 команд на загальну суму близько двох мільйонів грн.

? Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini