Ростислав Пендюк, керівник оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії, Олександра Ткач, медіаекспертка, членкиня оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії
Олександра Ткач, медіаекспертка, членкиня оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії, Ростислав Пендюк, керівник оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії, Медіацентр Україна
13 Вересня, 2022, 14:01

Бачити можливості та планувати майбутнє: сьома зустріч Вітер На-Дії цьогоріч стартує у Кракові

Українська дизайнерка Юлія Магдич, співзасновник «Дії» Мстислав Банік та музиканти гурту «Антитіла» стануть учасниками цьогорічної зустрічі для молоді Вітер на-Дії, яка відбудеться 17-18 вересня у польському Кракові. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів керівник оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії Ростислав Пендюк. За його словами, через війну організатори цьогоріч хотіли скасувати захід, але натомість вирішили перенести його до Польщі. Адже мета цьогорічної події — допомогти українській молоді, яка через війну опинилася за кордоном.

«Ми робимо Вітер на-Дії як зустріч молоді, яка проживає в Польщі, але до нас також їде молодь з Великої Британії, з Норвегії, з Італії, і звісно ж, ми запрошуємо молодих людей з України. Будемо говорити про те, як ми даємо собі раду в тих складних обставинах війни, як вирішуємо труднощі. І як вміємо помічати можливості, який цей час дає. Бо ми віримо, що цей складний і трагічний час, він також є часом можливостей для багатьох молодих людей, і ми будемо про це говорити», —  розповів Ростислав Пендюк.

За словами медіаекспертки та членкині оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії Олександри Ткач, програму зустрічі поділили на 4 основні напрямки. Перший з них про те, що українцям є чим пишатися. Другий напрям зосередиться на силі віри, третій —  на спільній дії.

«Четвертий напрям — це плани на сьогодні. Бо багато людей, які зараз перебувають за кордоном, трохи розгублені. Вони не знають, куди рухатися, і не впевнені в завтрашньому дні. Ми пропонуємо розробити мінімальний план, що ми можемо зробити. Тут буде більше майданчиків з конкретними можливостями. Ми запросили максимальну кількість партнерів, які пропонують роботу, стажування і навчання за кордоном. Будемо робити все можливе, щоб учасники змогли вийти із зустрічі не лише з гарними відгуками та емоціями, але й з контактами та планами на майбутнє», —  пояснила Олександра Ткач.

Також за словами організаторів, кошти, виручені за квитки, стануть основою збору на автомобіль для перевезення крові, який дуже потрібен в Україні. 

Молодіжний християнський фестиваль Вітер на-Дії цьогоріч проведуть усьоме. Ключовою цільовою аудиторією цьогорічного заходу повинна стати українська молодь віком 16-30 років, яка через різні обставини опинилась у Польщі та інших країнах Європи.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini