9 Листопада, 2023, 16:38

“Азовсталь. Голоси”: в Одесі відбудеться прем’єра вистави про бранців Маріуполя

16 листопада в Одесі покажуть виставу “Азовсталь. Голоси”, яка присвячена захисникам і захисницям Маріуполя і має привернути увагу до українців, які знаходяться в полоні у російських окупантів.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіли режисерка проєкту Валерія Демченко та менеджерка громадської організації «Серця Азовсталі» Олександра Башкатова.

“Наша спільна мета – не дати світу забути, що понад 1500 захисників і захисниць Міста Марії вже 500 днів перебувають у ворожому полоні в неймовірно складних умовах. Ми наголошуємо на необхідності якнайшвидшого повернення кожного героя додому”, – зазначила Олександра Бакшатова.

Вистава режисерки Валерії Демченко об’єднує монологи восьми героїв. Ці історії натхнені реальними захисниками та захисницями “Азовсталі” – монологи написані на основі розповідей тих, хто захищав “Азовсталь” та вже був обмінений з полону, а також їхніх родичів.

“Мультимедійний перформанс вже бачили у Швейцарії, в Іспанії та в інших країнах. Я хочу сказати, що це настільки щемлива вистава, що навіть іноземцям не треба перекладати її. Все зрозуміло через біль і страждання, які відчуваєш, нагадуючи ті страшні дні блокади і оборони міста Маріуполь”, – поділилася Валерія Демченко.

Вистава “Азовсталь. Голоси” відбудеться 16 листопада в Одесі в Українському театрі імені Василя Василька.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini