Фото Медіацентр Україна – Одеса: Наталія Гуменюк, керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України
18 Липня, 2023, 16:22

Автора відео атаки на одеський порт 18 липня вже шукають – сили оборони півдня України

Сам об’єкт критично не постраждав. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Наталія Гуменюк, керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України.

“Це була масована атака, ворог намагався заплутати сили ППО, але вони були на висоті. Над Одещиною було збито 21 “Шахед”, над Миколаївщиною 4, також було збито шість ракет “Калібр”. Втім, внаслідок вибухової хвилі та падіння уламків ракет постраждала портова інфраструктура, приватні будинки та споруди, була поранена одна людина. Втім, великих пошкоджень порту нанести не вийшло, критичного підриву виробничих потужностей не відбулося”, – зазначила офіцер.

На її думку, “ворог дозволив собі розкошувати під акомпанемент цитат про “відповідь”, які доносилися з пропагандистських джерел”.

Вона також прокоментувала відео атаки, яке з’явилося у проросійських телеграм-каналах.

“Робота з пошуку тих, хто знімає та викладає у вільний доступ роботу ППО постійно ведеться відповідними службами, і ми дуже скоро дізнаємося, що за “герої” були до цього причетні”, – додала Гуменюк. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini