15 Серпня, 2023, 13:39

Авіаційна присутність ворога велика: Юрій Ігнат про поточну ситуацію в небі на лінії фронту

Зараз у небі на лінії бойового зіткнення знаходяться близько 20 ворожих бортів.

Таку інформацію під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ озвучив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Якщо поточну ситуацію брати, то можна сказати, що сьогодні авіаційна активність почалася фактично з ночі, ще до удару. Тому що в 4-й годині уже авіації було доволі-таки багато, кілька десятків. Понад 20 десятків  повітряних цілей, окрім ракет було в небі на окупованій території також на півночі, від Харківської області – Брянська, Курська області, а також і в акваторіях обох морів», – повідомив він.

Юрій Ігнат наголосив, що противник зараз не менш як уночі проводить роботу. Так, за його словами, зараз у небі теж близько 20 бортів. 

«Це і літаки-розвідники, і безпілотники, які постійно на лінії бойового зіткнення, і також винищувачі, які ми можемо бачити зараз на наших радарах. Крім того, ще працює штурмова авіація. Це ті ж самі штурмовики СУ-25, ті ж самі вертольоти Ка-52, яких просто може бути і не видно, тому що вони доволі таки низько літають, притискаються до землі для того, щоб атакувати наші  сили оборони. Авіаційна присутність ворога велика», – зазначив він. 

Водночас Юрій Ігнат зауважив, що для того, аби зменшити ворожу авіаційну активність, Україні потрібні літаки F-16.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini