Фото Медіацентр Україна – Одеса: Клаудіу Діджерату, незалежний експерт та доцент історичного факультету Бухарестського університету
5 Вересня, 2023, 15:08

Атаки росії на дунайські порти України шкодять туристичній галузі Румунії – румунський експерт

Дельта Дунаю є важливим туристичним об’єктом у цій країні. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Клаудіу Діджерату, незалежний експерт та доцент історичного факультету Бухарестського університету.

Він також додав, що румунське суспільство проти будь-яких атак на дунайські порти України та засуджує такі дії росії.

“Такі обстріли викликають занепокоєння у суспільстві, адже вони впливають на суспільне та економічне життя наших придунайських регіонів. Дельта Дунаю дуже важлива для туристичної галузі Румунії, і будь-які атаки з боку росії дуже впливають на туристичну галузь у цьому регіоні. І Румунія буде продовжувати засуджувати такі обстріли”, – зазначив експерт.

Проте, як зазначив фахівець, після обстрілу порту Ізмаїл в ніч з 3 на 4 вересня Румунія не посилила свою присутність у територіальних водах біля Дунаю.

Контекст: Після обстрілу порту Ізмаїл в ніч з 3 на 4 вересня МЗС України заявило, що українські прикордонники зафіксували падіння та детонацію дронів на території Румунії. Представники уряду Румунії заявили, що уламки дронів не несли загрозу території Румунії.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini