12 Жовтня, 2023, 13:52

Артем Ситник: Реєстр декларацій ми повинні відкрити протягом 60 діб з моменту набрання чинності закону

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник голови НАЗК Артем Ситник.

«Сам реєстр декларацій ми повинні відкрити протягом 60 діб з моменту набрання чинності закону. Виникає питання, чому не відразу. І ми відразу хотіли б пояснити, що, по-перше, закон нас зобов’язує привести всі наші нормативні документи у відповідність до цього закону, і на це дається місяць. Звичайно, що ми не будемо місяць чекати, і ми ці документи, проєкти цих документів вже розробили, погодили із зацікавленими органами», – зазначив заступник голови НАЗК.

Водночас Артем Ситник акцентував на одному з найважливіших документів, що стосуються реєстру декларацій, – щодо порядку вилучення декларацій з публічної частини реєстру.

«Найважливіший документ, який стосується реєстру декларацій, який зараз, сьогодні-завтра, сподіваюсь, буде затверджений головою НАЗК і заюстований міністерством юстиції, це порядок вилучення декларацій з публічної частини реєстру декларацій, якщо оприлюднення цієї декларації носить певні ризики для декларанта. І саме для того, щоб це все було здійснено, дається цей термін 60 днів, і розроблений порядок вилучення цих декларацій», – пояснив він.

Нагадуємо, що роз’яснення стосовно декларування розміщені у Базі знань НАЗК https://wiki.nazk.gov.ua/?cat=3

Отримати додаткову консультацію ви можете, направивши офіційного листа на електронну пошту [email protected] або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94. Відповіді на найпоширеніші технічні питання роботи з Реєстром декларацій розміщені за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/?cat=211

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini