16 Червня, 2023, 15:28

Артем Лисогор повідомив про втрати ворога та ситуацію на Луганщині

На Луганщині ворог не припиняє спроб атакувати, збільшилася, зокрема, кількість наземних атак.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

«Проводить ракетні обстріли як з авіації, так і з артилерійських систем по позиціях наших хлопців зі збройних сил, а також по населених пунктах наших. Вже третій день він гатить в район деяких наших населених пунктів, і які є деокупованими, де знаходяться наші люди, які, правда, на теперішній час ще відмовляються від евакуації», – зазначи він.

За словами Артема Лисогора, українські військові відбивають всі спроби  наступу окупантів, місцями перехоплюючи ініціативу.

«Те, що ворог продовжує тиснути і здійснює спроби наступати наші хлопці відбивають всі ці спроби, місцями навіть перехоплюють ініціативу. Але ситуація стабільна, бачимо рух ворога по смузі, яку він контролює, бачимо їх переміщення, наносять наші збройні сили суттєвий урон їм, це радує, тому що дійсно є результат, і це дуже добре», – зазначив він.

Водночас Артем Лисогор наголосив, що ворог зазнає значних втрат. Про це, зокрема, свідчить інформація про збільшення кількості нових місць базування шпиталів на тимчасово окупованій території Луганщини.

«Те, що несуть вони втрати, – це однозначно. Тому що відкрилася значна кількість нових місць базування шпиталів для надання допомоги  пораненим. При чому, якщо раніше ще більш-менш вони якось намагалися людей перетримати, щоб їхні вояки прийшли до тями після поранень, то зараз первинне лікування – і назад в стрій. Або, якщо важкий, то на виїзд далі», – пояснив він і додав, що днями також надійшла інформація про прибуття до Луганська двох екіпажів мобільних крематоріїв.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini