Андрій Сірченко під час презентації проєкту в Медіацентрі Україна – Укрінформ
Андрій Сірченко, співзасновник Музею фрагментів війни, Медіацентр Україна – Укрінформ
27 Березня, 2023, 14:55

Артефактами війни ми хочемо показати, що сьогоднішні події в Україні – це трагедія та геноцид – співзасновник Музею фрагментів війни

Віртуальним Музеєм фрагментів війни за останні дев’ять місяців було зібрано 300 неймовірних історій реальних людей з усіх регіонів України. Це історії, які проливають світло на події в Україні та мають благодійну мету.

Про це повідомив співзасновник музею Андрій Сірченко під час презентації проєкту в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Наша задача в тому, щоб знаходити та фіксувати історії, котрі ми могли б ніколи не почути та не побачити. Ми хотіли своєю роботою, проєктом пролити світло й показати, що реально відбувається в Україні, і чому це дійсно трагедія та геноцид».

Андрій Сірченко зазначив, що частина артефактів проєкту буде передана в  музейні експозиції, і перша частина буде вже в середині квітня в Національному художньому музеї України.

Варто зауважити, що засновники проєкту ставлять за мету доброчинність, зокрема підтримку дітей загиблих воїнів та жителів регіонів, які постраждали від війни.

«Кожен з цих артефактів можна купити на нашому сайті, також через тиждень буде аукціон», – додав співзасновник Музею.

Довідково: Музей фрагментів війни – віртуальний музей, який існує в формі онлайн-платформи, доступ до якої можуть отримати відвідувачі з будь-якої точки світу. Експозицію формують особисті речі, зібрані з усіх регіонів України за останні 365+ днів війни, що триває.  Проєкт перетворює артефакти з війни на арт-обʼєкти для збору коштів на потреби цивільних, що постраждали найбільше.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini