29 Липня, 2022, 16:39

АНОНС! «Національна приналежність нематеріальної культурної спадщини ХVІІІ-ХХ ст.: теорія і практика»: 27 серпня відбудеться панельна дискусія до 166-річчя І.Франка

27 серпня, у 166-ту річницю від дня народження Івана Франка, у Нагуєвичах та Дрогобичі відбудеться панельна дискусія «Національна приналежність нематеріальної культурної спадщини ХVІІІ-ХХ ст.: теорія і практика». Під час  обговорення учасники планують напрацювати рекомендації та критерії зарахування діячів до української культурної та історичної спадщини. Інформаційним партнером заходу став Медіацентр Україна.  

В дискусії візьмуть участь науковці з Австрії, Великої Британії, Італії, Польщі, Румунії та України. Серед основних спікерів: Джовані Броджі (Мілан),  Міхаель Мозер (Відень), Олена Певна (Кембрідж), Вікторія Фейбуа (Страсбург), Стефан Пурічі (Сучава), а також Володимир Бугров (Київ), Владислав Берковський (Київ), Ярослав Гарасим (Львів),  Наталія Кривда (Київ), Ігор Сварник (Львів), Тарас Вінцковський (Одеса), Ірина Склокіна (Львів), Ігор Сердюк (Полтава), Андрій Шевченко (Київ) та інші відомі науковці та громадські діячі.

Записатися на участь у панельній дискусії можна за посиланням

Панельна дискусія відбуватиметься наживо та онлайн.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini