Розклад

Київ Львів Харків Одеса
28 Лютого
START TIMELOCATIONSPEAKERSTOPICS / DESCRIPTION
14:30
КИЇВБрифінг Олени Шуляк, голови партії «Слуга Народу», голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудуванняКлючова тема:
Законопроєкт № 7198 про відшкодування зруйнованого та пошкодженого житла: що лежить в його основі, як працюватиме компенсація житла в умовах повномасштабної війни та після перемоги України.

Чому це важливо:
23 лютого Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроєкт № 7198. Він є частиною масштабної відбудови, в центрі якої зрозумілі правила гри, прозорість, відкритість та максимальне використання цифрових інструментів. Назріла законодавча зміна: про це свідчить уже тільки той факт, що станом на початок 2023-го року через Дію свої заявки на компенсацію залишили понад 316 тисяч українців, які є власниками житла.
15:00
КИЇВ— Ілона Хмельова, експертка Ради економічної безпеки

— Ярослав Юрчишин, народний депутат

— Агія Загребельська, заступниця керівника апарату НАЗК з питань санкційної політики

— Олександра Василенко, спеціальна представниця Міністерства закордонних справ України з питань санкційної політики

— Том Юінг, науковий співробітник Королівського об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) (онлайн)

— Роман Вибрановський, експерт з комунікацій та засновник відділу іноземних ЗМІ при РНБО
Дискусія «Потрібен смертельний удар: огляд року санкцій проти росії»

Чому це цікаво:
Протягом всього повномасштабного вторгнення росії в Україну санкції переосмислювалися, як новий вид зброї — не менш ефективної за гаубицю. Однак з часом все більше аналітиків починає сумніватися, чи санкції зберігають актуальність та ефективність. В цьому і будуть розбиратися експерти під час дискусії.