Розклад

Київ Львів Харків Одеса
22 Вересня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00ЛЬВІВІрина Сислюк, начальниця відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Львівської ОВА
Наталія Іванченко, генеральний директор Львівський обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ
Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА 
Андрій Скіпальський,  національний координатор програм з неінфекційних захворювань Бюро ВООЗ в Україні
Дмитро Купира,  координатор пілотного проєкту «Школи без нікотину та тютюну» в Україні, виконавчий директор ГО «Життя»
(всі – персональна участь) 
Актуальні питання: 
– старт пілотного проєкту ВООЗ «Школи без нікотину та тютюну»

Чому це цікаво: 

Україна стала третьою державою у світі, що впроваджує пілотний проєкт задля підвищення обізнаності учнів шкіл про ризики впливу на здоров’я тютюну та нікотину. Щороку куріння вбиває 8 мільйонів людей по всьому світу. В Україні від хвороб, спричинених курінням, помирає 85 000 українців.  95% курців починають курити до 21 року.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00КИЇВНаталя Науменко – голова ДМС, Микола Рудик – начальник Головного сервісного центру МВС (персональна участь)Ключова тема: Які українські документи можна обміняти та відновити у Варшаві.
12:00КИЇВФедір Веніславський -представник Президента України у Верховній Раді України (онлайн)Ключова тема: Часткова мобілізація в росії: як зміниться ситуація на фронті, що вона означає для України.
13:00КИЇВВолодимир Мацокін – заступник Ізюмського міського голови (онлайн)Актуальна тема: Ізюм після деокупації: гуманітарна та оперативна ситуація у місті.