Розклад

Київ Львів Харків Одеса
21 Липня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
 12:00КИЇВВіталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації (онлайн)Ключова тема: Оперативна ситуація в області; винагорода від області за коректувальників вогню.
13:30КИЇВВадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки МОУ (персональна участь)Ключова тема: Оперативна ситуація на фронті російсько-української війни.

ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
 11:00 ЛЬВІВНаталія Кузьма, керівниця проєкту «Час історій», авторка ідеї мандруючої виставки історій

Ірина Снітинська, засновниця проєктів «Час історій», «Купи зустріч — допоможи Україні», засновниця та тренерка з публічних виступів компанії «Аґрус: Практика слова».
(всі: особиста присутність)
Чому це цікаво?
28 липня у Львові відбудеться благодійний захід «Час історій: воїни світла», що започатковує мандруючу світом виставку історій українців під час війни.
«Воїни світла»” – історії українців, що воюють кожен на своєму фронті.
На заході свої історії розкажуть шість промовців: Андрій Козінчук (військовий психолог, ветеран АТО), Галина Мороз (співкерівниця «Допоможи фронту»), Іванка Димид (іконописиця), Володимир Михалишин (волонтер та мовний захисник), а також онлайн з передової зірки шоу-бізнесу, а нині парамедик Тарас Тополя та боєць «Азову» Віктор Розовий. Також на події співатимуть «Енджі Крейда» та Артем Лоїк. 
12:00ЛЬВІВБогдана Синякевич, ініціаторка та головна координаторка локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», співорганізаторка змагань  з плетіння маскувальних сіток

Ілля Білоус,  координатор локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа», координатор команди під час змагань з плетіння маскувальних сіток
(всі: особиста присутність)
Чому це цікаво?
У неділю, 24 липня, у львівському сквері «На валах» відбудеться змагання з плетіння маскувальних сіток серед молодіжних центрів. До ініціативи запрошують долучитися волонтерів.
13:30 ЛЬВІВДмитро Наталуха, народний депутат України, голова комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді України (онлайн)
Актуальні питання: 
– Економічний план відновлення України
– Результати зустрічі у Лугано: про що домовились
– Подальші кроки для відновлення економіки України.