Розклад

Київ Львів Харків Одеса
20 Червня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00
ОДЕСАІван Дьяченко, адміністратор “Будуємо Україну Разом”табору (персональна участь);

Сергій Варламов, боєць ЗСУ, Ініціатор та голова проєкту Центру Військового Лідерства (персональна участь);


Актуальні питання:

– ГО “Будуємо Україну Разом” – неформальний центр освіти для майбутніх офіцерів Збройних Сил України; 


Додаткова інформація: БУР разом з військовослужбовцями 126 окремої бригади створює навчальний хаб для військових — Центр Військового Лідерства в Одесі. Приміщення стане першим в Україні навчальним центром для неформальної освіти чинних та майбутніх офіцерів ЗСУ.
13:00ОДЕСААнжела Попадюк, заступниця директорки Департаменту охорони здоров’я Одеської військової адміністрації (персональна участь);

Людмила Акімова, старша координаторка UNFPA проєкту “Міста” (персональна участь);

Тетяна Москаленко, директорка КНП “Пологовий будинок №7”, доктор медичних наук (персональна участь); 

Ігор Рязанцев, директор Одеського обласного перинатального центру, кандидат медичних наук (персональна участь);
Актуальні питання: 

– Відкриття жіночих кабінетів безбар’єрного доступу для постраждалих від насильства під час воєнного конфлікту, вимушених переселенців та людей з інвалідністю;

Додаткова інформація: На Одещині проєкт реалізує громадський рух “Віра, Надія, Любов” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення UNFPA, міжнародної благодійної організації “Український жіночий фонд”, громадської організації «ТМЖК» Відродження нації». Жіночі кабінети будуть відкриті одразу у трьох містах області.

Акція присвячена Міжнародному дню боротьби із сексуальним насильством в умовах конфлікту. Його Генеральна асамблея ООН проголосила у 2015 році
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00КИЇВ– Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України;
– Юрій Мельник, заступник голови правління МХП, Голова наглядової ради БФ МХП – Громаді;
– Василь Вовкун – генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької, керівник проєкту;
– Оксана Тараненко, режисерка-постановниця, співавторка нового лібрето опери;


Учсі – персональна участь.
Брифінг на тему: «Прем’єра опери «Запорожець за Дунаєм» у Києві»

Чому це цікаво?

 21 червня у Жовтневому палаці в Києв і відбудеться показ прем’єри опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, присвяченої памʼяті художника Михайла Риндзака.
Вистава у режисурі Оксани Тараненко постала перед глядачами у музичній редакції Олександра та Дмитра Саратських, сценографії Тадея Риндзака, колоритних костюмах Людмили Нагорної та сучасній хореографії Олексія Буська під орудою відомої інтерпретаторки української музики Ірини Стасишин. Лібрето – Миколи Бровченка та Оксани Тараненко.
12:00КИЇВ– Кароліна Ліндхольм Біллінг, Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (персональна участь)

Українські біженці: виклики та допомога з боку ООН

Теми для обговорення:
– Якими заходами відзначають Всесвітній день біженців в Україні? Яка тема є центральною для цього міжнародного дня у 2023 році?
– Чи є точна кількість українських біженців у світі?
– Війна в Україні – одна з наймасовіших криз вимушеного переселення в історії ООН. Які виклики це принесло ООН і як позначилося на діяльності Агентства ООН у справах біженців у Україні?
 
– Допомога Україні у вирішенні питання відновлення та відбудови житла – як саме УВКБ ООН працює у цьому напрямі в Україні?

Чому це цікаво?
Всесвітній день біженців проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 2000 році. Щорічно, 20 червня, Організація Об’єднаних Націй, Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та громадянські спільноти у всьому світі проводять заходи, щоб привернути увагу громадськості до мільйонів біженців та внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої будинки через війни, конфлікти та переслідування.
Всесвітній день біженців відзначається більш ніж у 100 країнах, у тому числі в Україні.