Розклад

Київ Львів Харків Одеса
13 Вересня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00ЛЬВІВОлександр Кулепін, заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації

Антон Кошелєв, співзасновник благодійної ініціативи «Паляниця»

(особиста присутність)
Актуальні питання:
– Результати роботи проєкту з виплат для внутрішньо переміщених осіб 

Чому це цікаво? 
Понад 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб на Львівщині отримали виплати за проєктом «Binance» – це ініціатива криптобіржі Binance, направлена на підтримку найбільш чутливих категорій людей, які постраждали від повномасштабної війни росії проти України. Допомога у розмірі 75 доларів на місяць, яку нараховують  впродовж трьох місяців, передбачена для найбільш вразливих категорій з-поміж ВПО. Насамперед, для матерів неповнолітніх дітей, людей з інвалідністю і похилого віку.
12:00ЛЬВІВРостислав Пендюк, керівник оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії

Олександра Ткач, медіаекспертка, членкиня оргкомітету фестивалю Вітер На-Дії

(особиста присутність)
Чому це цікаво? 
17-18 вересня у Кракові (Польща) відбудеться сьомий молодіжний християнський фестиваль Вітер на-Дії. Ключовою цільовою аудиторією цьогорічного фестивалю повинна стати українська молодь віком 16-30 років, яка через різні обставини опинилась у Польщі та інших країнах Європи. 
Мета заходу – допомогти якнайбільшій кількості молодих людей, які опинились поза Україною через війну, відчути гордість від того, що вони українці та поставити собі запитання: Про яку Україну я мрію? Що я можу зробити для своєї країни? Чи бачу я своє майбутнє в Україні?
12:30ЛЬВІВДмитро Соломчук, народний депутат України,  член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики (онлайн)
Актуальні питання:
– Місяць роботи “зернового коридору”
– Завершення жнив: скільки зібрали
– Стан тваринництва та молочної галузі України під час війни 
– Чи вдалось знайти на ринку заміну для продуктів, які раніше поставляли з Херсонщини.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:30КИЇВПавло Кириленко, начальник Донецької обласної військової адміністрації (онлайн)Ключова тема: Оперативна ситуація в області.
12:30КИЇВМикола Рудик, начальник Головного сервісного центру МВС (персональна участь)
Актуальні теми: відновлення онлайн послуги обміну посвідчення водія; коли і як почнуть відновлювати та обмінювати українські посвідчення водія за кордоном.