Розклад

Київ Львів Харків Одеса
12 Вересня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00ЛЬВІВФедір Веніславський, народний депутат України, представник Президента в Конституційному Суді України (онлайн)Актуальні питання: 
– Відновлення державності на деокупованих територіях: як це відбувається 
– Як каратимуть колабораціоністів на деокупованих територіях

Чому це цікаво? 
Від 1 вересня ЗСУ звільнили понад 2 тис. км окупованої росіянами території, переважно на Харківщині. 
В деокупованих населених пунктах військові та представники Нацполіції затримали низку людей, які співпрацювали з окупантами. 
У березні 2022 року в Україні набрав чинності Закон щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність, який 
передбачає відповідальність за роботу в окупаційних адміністраціях, передачу українського майна окупантам та навіть антиукраїнську пропаганду у навчальних закладах.  
13:30 ЛЬВІВОлег Коріков, В.о Голови – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України (онлайн)Актуальні питання: 
– Запорізька атомна електростанція повністю зупинена: чи це небезпечно 
– Зупинка роботи для АЕС: якими можуть бути наслідки 
– Чи можливо буде відновити роботу атомної електростанції 

Чому це цікаво? 
11 вересня енергоблок №6 Запорізької атомної електростанції відключили від енергомережі України. Триває підготовка до його розхолодження та переведення у холодний стан. 
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:30КИЇВМаксим Стрельніков, депутат Ізюмської міської ради (онлайн)Ключова тема: оперативна ситуація у місті
13:13 КИЇВНаталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України (онлайн)Актуальна тема: Оперативна ситуація на Півдні та у Чорному морі.