Розклад

Київ Львів Харків Одеса
13 Лютого
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00КИЇВ– Світлана Кашенець, заступниця Міністра у справах ветеранів України

– Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки Виконавчого директора Українського ветеранського фонду


– Відаді Ісрафілов, ветеран, підприємець, переможець конкурсу проєктів «ВАРТО: Підтримка ветеранського бізнесу» від Українського ветеранського фонду


– Дмитро Мартиненко, ветеран, чинний військовий, підприємець, переможець конкурсу проєктів «ВАРТО 2.0»


Усі – персональна участь.
Презентація результатів опитування «Актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання ветеранів в Україні»

Чому це цікаво? 
Український ветеранський фонд презентує результати останнього дослідження, яке зосереджено на виявленні актуальних потреб та викликів, з якими стикаються українські ветерани у процесі адаптації до цивільного життя та пошуку шляхів професійного розвитку. Дослідження, проведене через анонімне онлайн-опитування, відкриває важливі інсайти щодо кар’єрних амбіцій ветеранів, їхніх потреб у підтримці та бачення покращення роботи профільних державних інституцій.

Так, у ході дослідження 50,14% опитаних ветеранів виявили бажання розвивати власний бізнес, тоді як лише 10% віддають перевагу найманій роботі.

Найбільшим викликом для ветеранів є психічне здоров’я (71,14%), за ним слідують недостатня заробітна плата (68,94%). Менше турбує фізичний стан та  відсутність вакансій за місцем проживання.  

Форма для реєстрації: https://cutt.ly/0wX9791c 
12:00КИЇВ– Ростислав Карандєєв, т. в. о. міністра культури та інформаційної політики

– Ігор Гордійчук, генерал-майор ЗСУ, Герой України, заступник начальника Національного університету оборони України

– Володимир Тиліщак, в. о. голови Українського інституту національної пам’яті

– Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності

– Павло Сидоренко, військовослужбовець ЗСУ, координатор громадської спілки «Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані»


Усі – персональна участь.
Пресконференція до Дня Героїв Небесної Сотні

Чому це цікаво?
Щорічно 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, вже вдесяте пам’ятний день проходить в умовах війни з росією.

Під час пресконференції відбудеться презентація програми заходів, інформаційно-соціальної кампанії, гасла та ключових тез до Дня Героїв Небесної Сотні.
13:00КИЇВ– Олександр Чекригін, директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України (персональна участь)Брифінг на тему: «Цифровізація процесу аудиту пожежної та техногенної безпеки»