Розклад

Київ Львів Харків Одеса
12 Березня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
КИЇВУвага!
Брифінг Миколи Лукашука, голови Дніпропетровської обласної ради, скасовано. Просимо вибачення за незручності.
Слідкуйте за оновленнями!
14:00КИЇВ– Тетяна Шульга, Представництво ЄС в Україні (онлайн);

– Микола Ульянов, Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні;


– Юлія Аленіна, ГО «Інша Освіта»;


– Оксана Саржевська-Кравченко, фонд «ІЗОЛЯЦІЯ»;


– Ольга Терефеєва, Національна Спілка Архітекторів України;


– Олена Олійник, Національна Спілка Архітекторів України;
Пресбрифінг: «Підтримка Європейським Союзом культурного та креативного секторів в Україні через механізми та можливості програми ЄС «Креативна Європа»

Чому це цікаво?
У ході пресбрифінгу з промовою виступлять представники організацій, які перемогли у конкурсі «Підтримка українських переселенців та культурного і креативного секторів України», що був проведений в 2022 році, а також представник Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Довідково:
«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.