Розклад

Київ Львів Харків Одеса
1 Червня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
10:00ЛьвівТетяна Турчина, волонтерка
Руслана Гаган, Ольга Лементарчук, Ангеліна
Андрусишин, студенти Львівської академії мистецтв
(всі: персональна участь)
У Львові у лотереї розігрують розмальовані художниками уламки ракет, які над містом збила протиповітряна оборона (ППО). Усі зібрані кошти спрямують на допомогу ЗСУ.
Лотерея стартувала 30 травня, а завершиться о 20:30 1 червня розіграшем в прямому ефірі. Ціна участі в онлайн-лотереї – 100 грн.

Під час брифінгу у Медіацентрі Україна організатори акції, волонтерка та студенти Львівської національної академії мистецтв, які і розмалювали уламки, продемонструють лоти та розкажуть:
як з’явилася ідея розіграшу
як студенти дістали уламки ракет
скільки грошей планують виручити та куди саме їх спрямують.
11:00ЛьвівСПЕЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД!

Перформанс «Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться»
У Львові, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей проведуть перформанс «Екскурсія Львовом, яка ніколи не відбудеться».
На площі Ринок виставлять порожні шкільні автобуси, як символ вбитих окупантами 243 українських дітей, які могли б приїхати на екскурсію до Львова.
#stopUkrainiangenocide

Місце:
Площа Ринок, північний бік
Перформанс триватиме до 16.00
11:00ЛьвівНаталія Бунда, директор департаменту розвитку Львівської міської ради, начальник управління культури

Артур Оганов, Виконавчий секретар нацкомісії України з питань UNESCO (онлайн)


Юрій Рибалка,
режисер та спів-продюсер харківського сучасного кросовер-оркестру Prime Orchestra

Олексій Хорольський музичний продюсер та гітарист Prime Orchestra

Денис Дорошенко, диригент Prime Orchestra (персональна участь)
Чому це цікаво?
У 2021 році Харків отримав статус креативного міста ЮНЕСКО у номінації «Музика». Тож музиканти харківського оркестру Prime Orchestra відправилися у тур містами Європи, що також належать до Мережі креативних міст ЮНЕСКО, щоб розповісти про стан креативних індустрій у Харкові в часи війни, а також залучити допомогу від європейських країн.
Перед кожним виступом музиканти демонстрували ролик про Харків, зокрема, про жахливі наслідки вторгнення російських окупантів. Музиканти виконали гімн України та інші українські пісні в сучасній обробці.
Ініціатива реалізована за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України, Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.
12:30ЛьвівМатті МААСІКАС, Посол Європейського Союзу в Україні  (онлайн)Брифінг на тему: ЄС ухвалив шостий пакет санкцій проти росії

Актуальні питання:
– новий пакет санкцій Євросоюзу проти рф: що він передбачає
– коли росія відчує економічний тиск від запроваджених санкцій
– ембарго на російську нафту: наслідки для України, Європи та світу.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00КиївДар’я Герасимчук, радник – уповноважений президента України з прав дитини та дитячої реабілітації;

Марина Лазебна, міністр соціальної політики України, співголова Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану;

Костянтин Кошеленко, заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;

Денис Іванов, керівник експертної групи впровадження та оцінки якості надання електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України (персональна участь)
Ключові теми: Захист прав дітей в умовах війни, зміни в процедурі усиновлення під час військового стану та як передові цифрові технології стоять на захисті дітей, що втратили батьків
14:00КиївКатерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ України (персональна участь)Ключові теми: Захист прав дітей під час війни; протидія насильству щодо дітей; переміщення за кордон дітей, позбавлених батьківського піклування.
14:30КиївОлександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України (персональна участь)Актуальна тема: Оперативна ситуація на фронті російсько – української війни.
15:30КиївВолодимир Жемчугов, Герой України, «Луганський Партизан»;

Валерія Подкіч, представник військового телебачення, режисер проєкту;

Андрій Юсов, представник пресслужби ГУР МО України.
Актуальна тема: Презентація відео проекту #РухОпору – відеоуроки, в яких розповідається як завдати опір противнику на окупованих територіях.