Розклад

Київ Львів Харків Одеса
7 Травня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00КИЇВ– Єннес де Мол, посол Нідерландів в Україні;
– Василь Сегін, АНТС, керівник проєкту EUROSCOPE;
– Вікторія Приймаченко, менеджерка онлайн-платформи «Прометеус»;
– Олена Сас, продюсерка курсу, проєктна менеджерка Мережі «АНТС»;
– Вікторія Мельник, лекторка, Центр політико-правових реформ;
 
Усі – персональна участь.
Презентація онлайн-курсу «Перемовини про вступ України до ЄС»
 
Чому це цікаво?
Мережа захисту національних інтересів «АНТС» спільно з провідною платформою з онлайн-освіти «Прометеус» оголосять про запуск нового освітнього курсу «Перемовини про вступ України до ЄС». Цей курс призначений для тих, хто активно працює над інтеграцією України у Європейський Союз та прагне здобути глибокі знання та практичні навички у сфері переговорів.
 
Заснований на передових практиках та академічному досвіді курс надасть його учасникам можливість поглибити розуміння ключових аспектів переговорного процесу між Україною та ЄС, а також розглянути важливі питання, пов’язані з євроінтеграцією України.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00ХАРКІВ– Анастасія Гулак – засновниця архітектурної компанії “ПОРТАЛ-21” Катерина Кублицька – директорка ТОВ “ВБК “ПОРТАЛ-21”
– Зоя Панова – головна архітекторка
Максим Семененко – архітектор
-Презентація концепції містобудівельно-громадського проєкту «Ізюм Відновлення»

– Чому це цікаво:

У Харкові ТОВ «АБК «ПОРТАЛ-21» проводить презентацію проєкту для міста Ізюм із функцією онлайн трансляції із залученням: команди проєкту ZMINA: Rebuilding, преси, представників громади, інвесторів, виконавців і інших зацікавлених осіб;
Ескіз- презентація проєкту адаптації житлового кварталу у центральній частині міста Ізюм Хар-ківської області, що обмежений вулицями: Героїв Чорнобильців, Покровською та Донця- Заха-ржевського, під кліматичні, екологічні та соціальні зміни, на прикладі “Climate Urban District” в м. Еслінген та “French Quarter” в м.Тюбінген Німеччині” що реалізує компанія ТОВ “АБК “ПОР-ТАЛ” та співфінансується програмою ZMINA:Rebuilding, створеною за підтримки Європейсько-го Союзу в рамках соціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного та креативного секторів, за підтримки МБФ ” Ізоляція”, “Trans Europe Halles ” та “Maly Berlin”.
На захід запрошені представники громади міста Ізюм, адміністрації та відділу архітектури та містобудування, керівники та співробітники департаменту архітектури та містобудування ХО-ВА, представники МБФ ZMINA: Rebuilding та всі небайдужі та зацікавлені представники архіте-ктурної спільноти, громадських об’єднань , художники, дизайнери тощо.