Розклад

Київ Львів Харків Одеса
6 Лютого
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
13:00КИЇВОлександр Ставнійчук, заступник начальника управління, начальник відділу екологічного контролю Управління екологічного контролю та методології Міндовкілля

 Тетяна Тимочко, голова ГО «Всеукраїнська екологічна ліга»


 Богдан Вихор, виконавчий директор WWF-Україна


 Анастасія Скок, екологічна директорка ГО «Save Dnipro»


 Лоріна Федорова, фахівчиня зі сталого землекористування ГО «Екодія»
Панельна дискусія «Екотероризм: як росія руйнує екосистему України та Європи»

Ключові теми:
– Цифри і факти: якої шкоди завдала росія світовій екосистемі?
-Зелене відновлення: хто, як коли?
– Стратегії і партнери: на яку допомогу може розраховувати Україна?
14:00КИЇВДар’я Онищенко, українсько-німецька режисерка («Істальгія», «Забуті»), членкиня Української Кіноакадемії. Режисерка та співсценаристка фільму «Малевич»

 Віталій Ажнов, актор театру (Національний театр імені Франка) та кіно («Пригоди S Миколая», «Гуцулка Ксенія», «І будуть люди»). Виконавець головної ролі художника Казимира Малевича у фільмі «Малевич»


Тетяна Філевська, креативна продюсерка фільму «Малевич». Артменеджерка, кураторка, дослідниця творчості Казимира Малевича, авторка книг «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930» та «Казимир Малевич. Київський аспект»
Обговорення художнього фільму «Малевич»

Чому це цікаво?
Що криється за відомою картиною «Чорний квадрат», намальованою у 1915 році екстравагантним художником Казимиром Малевичем? Для його суперників — це виклик, для радянської влади — секретний код, для жінок — лист кохання, а для українського народу — трагічне передбачення майбутнього… Спікери обговорюватимуть художній фільм про життя та творчість Малевича.