5 Квітня, 2023, 17:17

Андрій Демченко: З білорусі буде виведено близько двох тисяч російських військових, яких відправлять на схід України

У Держприкордонслужбі України повідомляють, що на цей час розпочалися заходи виведення частини російських підрозділів з білорусі  на територію росії після завершення підготовки. 

Зокрема таку інформацію озвучив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Раніше ми повідомляли, що на території білорусі знаходиться близько чотирьох тисяч російських військових. Після тих заходів, які зараз розпочалися, їхня кількість іще знизиться. За нашими даними, з білорусі вийде близько двох тисяч військових, яких росія надалі планує залучити до бойових дій на сході нашої країни для посилення свого угрупування», – зазначив він.

Водночас він зауважив, що в наразі в діях підрозділів білоруської армії, які посилюють кордон з Україною, нічого не змінилося, і вони знаходяться на певній віддаленості від кордону з Україною. 

«Не змінений, ані характер їхніх дій, ані кількість. Але попри все це ми маємо бути готові до розвитку будь-якої ситуації, бо ми розуміємо підступність ворога. Тому з нашого боку, як і раніше, відбувається укріплення як ліній кордону, так і прикордонних ліній. Для того, щоб всі складові сил оборони, а це й підрозділи Державної прикордонної служби, які знаходяться на передньому краї, а також інші складові, які посилюють цей напрямок, мали всі можливості для того, щоб відбити будь-яку атаку з цього напряму або протидіяти будь-яким провокаціям на цій ділянці».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini