Джосеф Вудке та Джеремі Лок, Медіацентр Україна, 9 червня
9 Червня, 2022, 14:24

Американські ветерани прибули до України, щоб підтримати військових, які постраждали на фронті

Американські ветерани прибули до України, щоб підтримати українських солдатів, які зазнали поранень на фронті. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів ветеран збройних сил США та паралімпієць Джосеф Вудке. За його словами, він втратив обидві ноги після поранення на війні в Афганістані. Тож хотів би власним прикладом показати українським ветеранам, що після ампутації життя не закінчується.

«Після того, як розпочалася ця війна, я подумав, що мені вдасться зустрітися з якимись ветеранами, розповісти свою історію, як відбувається процес реабілітації. Можливо, відповісти на якісь питання, які у них будуть», — розповів Джосеф Вудке.

Як розповів ще один американський ветеран, колишній спецпризначенець США та співзасновник організації Aerial Recovery Group Джеремі Лок, їхня організація вже кілька місяців допомагає Україні. А 10 червня відбудуться консультації щодо створення в Україні сучасної лікарні для солдатів, за прикладом тієї, де лікуються американські ветерани.

«Будемо мати розмову з донорами щодо спорудження лікарні подібної до американського медичного центру Волтер Рід. Ми приїхали підтримати цю ініціативу, а також, щоб донести інформацію про це в Сполучених Штатах», — заявив Джеремі Лок.

За словами Вудке, саме в лікарні Волтер Рід, де він лікувався після поранення, побачив інших ветеранів із ампутаціями. І це допомогло йому рухатися далі. 

«Мені був 21 рік, я щойно втратив обидві ноги, тож було важливо побачити також людину з подвійною ампутацією, яка просто входить до кімнати, і що це можливо. Саме для цього я тут. Щоб показати, що ваше життя не закінчилося, якщо ви постраждали. І можна мати добре життя», — запевняє Вудке.

Джеремі Лок розповідає, у США зараз існує величезна підтримка України та боротьби, яку веде український народ.

«Ми підтримуємо Україну і її народ. Дуже  пишаємося, що можемо допомогти нації, яка так об’єдналася», — заявив Джеремі Лок.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini