20 Січня, 2023, 16:04

Агресія рф спричинила збитки і вплинула на життя громадян більше 90 країн, це 1,7 млрд населення планети — голова постійної делегації ВРУ в ПАРЄ

Російська агресія проти України впливає на десятки країн в усьому світі. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила народний депутат України, голова постійної делегації ВРУ в ПАРЄ Марія Мезенцева, яка наразі перебуває на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

«Відповідно до статистики ООН, брутальна російська агресія проти України спричинила збитки та вплинула на життя громадян більше як 90 країн у всьому світі, і 1,7 млрд населення нашої планети. Мова йде і про тематики, які обговорювалися на полях Саміту, в рамках безпеки продовольства, енергетичної системи, змін в постачанні енергетики. Ми знаємо, як наші партнери з Німеччини, наприклад, змогли знизити свою залежність від російського газу з більш як 40% до менш як 10%. Це означає, що такі зміни можливі, вони, ба більше, можливі в короткі терміни. І такі рішення повинні прийматися, в тому числі, на підтримку України», — повідомила Мезенцева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini