10 Січня, 2023, 15:33

АЕС закривають понад 50% споживання електрики в Україні, на підконтрольній території експлуатуються 9 енергоблоків — Держатомрегулювання

Усі можливі потужності атомних електростанцій, які перебувають під контролем України, використовуються максимальним чином. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив в.о голови Держатомрегулювання — Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олег Коріков.

«На сьогодні на підконтрольній Україні території експлуатуються 9 енергоблоків атомних електростанцій. З них в мережі на повній потужності знаходиться 8, один енергоблок перебуває на плановому ремонті. Наразі всі 6 енергоблоків Запорізької атомної електростанції знаходяться у зупиненому стані і рашисти не дають можливості вивести енергоблоки на потужності для роботи в енергосистемі України. Усі можливі потужності АЕС, якими керує Україна, використовуються максимальним чином. Останнім часом атомні електростанції закривають понад 50% споживання електрики в Україні. І наразі зараз така сама ситуація залишається», — зазначив Коріков.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini