Фото Медіацентр Україна – Одеса: Станіслав Маденс, представник одеського осередку всеукраїнського об'єднання “Автомайдан”; Тетяна Павліченко, проєкт-менеджерка Work LAB; Надія Савченко, HR-фахівець; Оксана Турчина, HR-фахівець; Марія Чебручан, психолог
3 Жовтня, 2023, 16:19

85 переселенців пройшли професійне перенавчання завдяки одеському волонтерському проєкту Work LAB 

Проєкт працює вже пів року, це його перший етап. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Тетяна Павліченко, проєкт-менеджерка Work LAB.

“За 6 місяців роботи 85 ВПО пройшли у нас навчання. 35% вже працевлаштовані. 35% пішли на перенавчання. 30% ще вчаться. І після закінчення проєкту ми не залишаємо студентів на одинці, надаємо їм підтримку”, – розповіла фахівчиня.

Вона додала, що переважна кількість слухачів цих курсів з працевлаштування, близько 60%, – мешканці Херсонщини.

Надія Савченко, HR-фахівець, зазначила, що більшість слухачів – це люди з унікальними знаннями, 80% – кваліфіковані фахівці. Й вони хочуть не тільки працевлаштуватися, а і відучувати себе гідними та приносити користь суспільству.

Як розповів Станіслав Маденс, представник одеського осередку ВО  “Автомайдан”, зараз стартує другий етап проєкту.

“Ми будемо навчати мешканців прифронтових територій, Адже багато людей не хочуть з них виїжджати, адже думають, що їх ніхто не чекає. І ми плануємо дистанційно надавати послуги з працевлаштування, мотивувати людей переїжджати. Будемо супроводжувати від пошуку роботи до евакуації”, – розповів Станіслав Маденс.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini