Фото Медіацентр Україна – Одеса: Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації 
14 Вересня, 2023, 15:03

85% об’єктів критичної інфраструктури Одещини забезпечені генераторами

З них 75% – це водоканали, 95% – об’єкти теплоенергетики. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації 

“В середньому 85% об’єктів критичної інфраструктури Одещини забезпечені генераторами. у випадку перебоїв з електропостачанням забезпечать безперебійну роботу котелень, водонасосних станцій. Не за всіх об’єктах, на жаль, можна поставити генератор. І не завжди на підприємствах є кваліфіковані енергетики, які можуть обслуговувати цю техніку”,  – розповів посадовець.

Він зазначив, що генератори Одещина отримує від іноземних партнерів, також їх покупають органи місцевого самоврядування.

Також Володимир Карпич, що 25 серпня в Одещині відбулися практичні тренування на 55 об’єктах критичної інфраструктури та соціальної сфери.

На 31 об’єктах зауважень у контролерів не було, на дев’яти генераторів були підключені з порушенням вимог правил приєднання та техніки безпеки, на 12 був відсутній п’ятидобовий запас палива, а на трьох об’єктах генератори були або відсутні, або не готові до роботи.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini