80% інфраструктури Ізюму - зруйновано, в місті лишається близько 10 тисяч осіб
Фото з відкритих джерел
12 Вересня, 2022, 13:45

80% інфраструктури Ізюму  – зруйновано, в місті лишається близько 10 тисяч осіб  – Ізюмська міська рада

Наразі у звільненому Ізюмі, що на Харківщині, проходять стабілізаційні заходи, за участі ЗСУ, СБУ та правоохоронців. Щоб Генеральний штаб повідомив гарну новину, на яку всі чекали – Ізюм звільнено від російської окупації. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Максим Стрельник, депутат Ізюмської міської ради. 

«Внаслідок агресії росії понад 80% інфраструктури у місті зруйновано. Це і приватні будинки, і  багатоквартирні, і промислові потужності. Місто зруйновано, але найстрашніше, що попереду зима і централізована система опалення, якою користувалися більшість мешканців, розбита. Сподіваємось на допомогу обласної влади. Необхідно провести всі кошторисні , роботи і почати відбудову міста, на яку так довго чекали громадяни”,  – сказав він. 

Наразі з Ізюмі близько 10 тисяч місцевих мешканців. Депутат місцевої ради наголосив, що вдалося провести «тиху» евакуацію і жінки та діти знаходяться на території, підконтрольній Україні. 

«Мешканці Ізюма вже не можуть дочекатися повернення додому, а наше завдання зробити все, щоб зима не була несподіваною та підготуватися до неї», – сказав Максим Стрельник. 

Як тільки завершаться заходи по стабілізації ситуації, міська влада відразу почне виконувати роботу у місті, до цього вони працювали в області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini