26 Січня, 2024, 14:40

80% громадян України щоденно користуються інтернетом

80% українців користуються інтернетом на щоденній основі і проводять в мережі щонайменше три години на добу.

Про це свідчать дані дослідження «Думки і погляди населення України щодо державних електронних послуг», презентація якого відбулася в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Станом на осінь, коли ми проводили опитування, 80% респондентів відповіли, що вони користуються інтернетом не менше трьох годин на день. Ще близько 10% говорили, що користуються трохи рідше, але також користуються інтернетом», – зазначив заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушецький..

Попри існування думки про те, що інтернетом менше користуються у сільській місцевості, результати дослідження показують, що в селах 74% громадян користуються інтернетом на щоденній основі не менше трьох годин.

Єдиний розрив, який залишається помітним, – за віком.

«Коли ми бачимо, що серед молоді майже 100% користування інтернетом  і відповідно можливість користуватися послугам, але далі цей показник знижується до 30% серед осіб 70 років та старше. Але навіть те, що третина наших людей за 70 років користуються інтернетом, це також  потужний показник. І це, насправді розширює потенціал якості їх життя саме за рахунок користування послугами», – додав він

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini