Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера у Медіацентрі Україна, 29 липня
29 Липня, 2022, 13:57

8,5 млрд доларів може сягнути експортна виручка української IT-індустрії до кінця року — дослідження IT Research Resilience

Експортна виручка української IT-індустрії до кінця року може сягнути  8,5 млрд доларів. А це на 20% більше, ніж минулоріч. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів  СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський за підсумками дослідження IT Research Resilience. За його словами, навіть, якщо частина українських IT-фахівців почнуть платити податки не в Україні, то експортна виручка однаково сягне 7,4-7,8 млрд доларів.

«Є певні труднощі, але попри все IT-індустрія демонструє максимальну життєстійкість», — заявив Степан Веселовський.

Також, за його словами, 73% опитаних IT-фахівців  зазначили, що від початку повномасштабного вторгнення їхній дохід зріс або залишився на рівні лютого цього року.  Крім того, відповідно до результатів дослідження, більшість фахівців галузі регулярно жертвують частину місячного заробітку. 

«89 відсотків опитаних віддають частину доходу на благодійність: це підтримка ЗСУ або внутрішньо переміщених осіб. 14% з цих людей жертвують чверть місячного доходу», — розповів СЕО Львівського ІТ Кластера.

Дослідження IT Research Resilience, проведене Львівським ІТ Кластером,  сфокусоване на вивченні змін, які відбуваються в тех-галузі країни після 24 лютого.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini