Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міської ради
Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міської ради, Медіацентр Україна
29 Серпня, 2022, 13:34

76% батьків школярів у Львові проголосували за офлайн-навчання дітей із 1 вересня — Львівська міська рада

76% батьків школярів Львова висловилися за очне навчання дітей цього навчального року. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив керівник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк. Такими є результати моніторингу серед батьків учнів, який провели у місті. Відповідно до даних опитування: 9% батьків висловилися за онлайн-навчання дітей, близько 1-2% обрали сімейну або екстернатну форму навчання, ще 8% батьків не визначилися. 

«Кожна школа індивідуально вирішувала, в якому форматі починати навчання. Ключовим було питання безпеки: кількість дітей, які можуть навчатися офлайн, визначається відповідно до місць в укриттях. Далі школа розуміла, як їм організувати процес: чи частина дітей навчається офлайн, а частина — онлайн, чи окремі дистанційні дні, чи молодша школа навчається офлайн, а старша — онлайн. Найкращий той варіант, який школа сама розробить для себе», — пояснив Андрій Закалюк.

За його словами, для тих батьків, які обрали для дітей виключно онлайн-навчання, визначили школи, куди треба буде перевести школяра. 

«У кожному районі міста є визначений один навчальний заклад, в який батьки можуть звернутися, щоб там навчатися в онлайн-класах.  Коли в нас буде певна кількість дітей, ми будемо відкривати ці класи. І для батьків має бути зрозуміло, що навчання там можливе за умови, що переведуть дитину з одного навчального закладу в інший навчальний заклад», — розповів  керівник управління освіти Львівської міської ради.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini