8 Червня, 2023, 14:51

70% одеських батьків хочуть, щоб їх діти навчалися очно – одеська міська рада

На початку навчального року на очній формі навчалося лише 10% школярів, наприкінці – 30%. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Олена Буйневич, директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

“70% батьків хочуть, щоб їх діти навчалися очно. Таку кількість дітей ми забезпечимо місцями в укриттях. Але ми розуміємо, що ці показники можуть змінюватися в залежності від ситуації у місті”, – зазначила директорка департаменту.

Олена Буйневич підкреслила, що зазвичай у школі навчається 1500-2000 дітей, а стандартне укриття може вмістити лише 300-400 людей. А через що через те, що не всі школи обладнанні укриттями, одеським школьникам доведеться навчатися у декілька змін. 

“Всім батькам повинні були повідомити, як будуть вчитися їх діти. Якщо у вашій школі є укриття, ваші дити будете ходити до неї, якщо укриття немає, то дітей об’єднають у класи і вони будуть вчитися на території тієї школи, де укриття є. Цього року на облаштування укриттів з міського бюджету виділено понад 150 мільйонів гривень і заплановано ще 70”, – зазначила Буйневич.

Таким чином, до 1 вересня 2023 в одеських школах облаштують ще 60 укриттів, до 1 листопада – ще 30.

Посадовиця також зазначила, що зараз міська влада розглядає можливість встановлення мобільних модульних укриттів біля шкіл.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini